Termékcsoportok

Raktáros kollégát keresünk!

Raktáros kollégát keresünk hosszú távú munkaviszonyra, határozatlan idejű szerződéssel biatorbágyi telephelyünkre

A feladatok:
- beérkező áruk átvétele
- anyagmozgatás
- tételes árukiadás
- raktári rend fenntartása

Elvárás:
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- gyorsaság, hatékonyság
- dinamikus munkavégzés
- terhelhetőség
- büntetlen előélet

Előny:
- épületgépészeti termékek ismerete
- targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:
- stabil, biztos háttér egy 30 éves gépészeti múlttal rendelkező cégnél
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- teljes munkaidő, fix nappali munkarend, a hétvégék szabadok

Jelentkezni a +36309704206 telefonszámon vagy a sarkozi.viktor@ketkorkft.hu e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal.

Várjuk szíves érdeklődését!

Épületgépészeti területi képviselő - üzletkötő munkatársat keresünk

Épületgépészeti nagykereskedelmi vállalatunk Nyugat-magyarországi területre viszonteladói értékesítésre keresünk regionális üzletkötő, területi képviselő kollégát.
Hasonló területen végzett, kereskedelmi tapasztalattal, meglévő ügyfélkörrel és általános épületgépészeti anyagismerettel rendelkező jelentkezőket előnyben részesítünk.

Gépjárművezetői tapasztalat, jogosítvány alapfeltétel.
Feladat: meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, új vevők felkutatása, üzletkötés, saját márkás termékeink értékesítése.

Kiváló kommunikációs készséggel, értékesítői gyakorlattal rendelkező, önálló munkavégzésre képes jelentkezőket várunk.

Céges gépjárművet, mobiltelefont, laptopot biztosítunk.
Fizetés megállapodás szerint.

Amennyiben szívesen dolgozna egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, kérjük küldje el önéletrajzát a sarkozi.viktor@ketkorkft.hu e-mail címre, vagy hivja a +36309704206 telefonszámot.